Služba COMTEC ONLINE SERVIS – časté otázky

Nie, nie je to možne. Spojenie je možné iba v čase spusteného programu COMTEC ONLINE SERVIS na vzdialený prístup a Vášho povolenia. Počas zásahu sa môžete kedykoľvek odpojiť.

 

Áno. Po prihlásení na našu COMTEC ONLINE SERVIS službu je vytvorené bezpečné spojenie medzi vašim počítačom a počítačom nášho technika Toto bezpečné spojenie zaručí, že nikto iný nemôže sledovať alebo pristupovať k Vašim dátam.

 

Veľmi ľahké! Tým, že umožníte nášmu vzdialenému technikovi prístup do Vášho počítača, umožnite mu inštalovať, opraviť alebo nakonfigurovať Váš počítač. Vy môžete odpočívať a sledovať ho pri práci. Služba je jednoduchá a pre Vás veľmi výhodná.

 

Danú službu môžete využívať každý deň v čase od 8.00 do 17.00. Zavolajte nám na číslo 032/7710030 alebo si objednajte našu službu cez náš mail. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Áno, avšak čím presnejšie dokážete popísať Váš problém, tým menej času zaberie diagnostikovanie Vášho počítača a odstránenie problému. V niektorých prípadoch môže byť ťažké správne diagnostikovať alebo lokalizovať danú poruchu. V každom prípade Vám však poradíme ďalší možný postup.

 

Služba COMTEC ONLINE SERVIS podlieha záruke piatich dní. V tejto lehote nás musia naši zákazníci informovať o možnom probléme a my urobíme všetko preto, aby bol problém odstránený rýchlo a odborne. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás mimoriadne dôležitá.

comtec services

COMTEC s.r.o.

tel.: 032 / 77 100 30

www.comtec.sk